Bezoek de Sportdagen van de Nationale Spelen 2025
Vul onderstaand formulier in om uw bezoek aan te vragen. Familieleden zijn ook meer dan welkom!
Belangrijke informatie over uw bezoek:
- Iedereen parkeert volgens aankomst. U kan dus geen plaatsen reserveren, kiezen of vrijhouden. Indien u naast elkaar wenst te staan, is het belangrijk dat u samen toekomt.
- Gelieve de instructies van onze medewerkers op te volgen zodat alles vlot en veilig kan verlopen.
- Tijdens de ‘groepsbezoeken’ wordt u rondgeleid door een Athlete Ambassador en een vrijwilliger van ons team. Zij nemen u ook mee naar de plekken waar er medailles uitgereikt worden. Op de verschillende dagen is het ook mogelijk om een bezoek te brengen aan ons Healthy Athletes Program, behalve op donderdag 29 mei tijdens het tijdslot van 10:30 uur. Dit programma vindt plaats op de site van Kulak.
Een bijzondere kans voor u: reik medailles uit!
De medaille-uitreikingen zijn een hoogtepunt voor onze atleten, een moment van pure trots en vreugde. Wij bieden u graag de unieke kans om dit van dichtbij mee te maken en zelf medailles uit te reiken. Het is een prachtige gelegenheid om uw waardering rechtstreeks aan onze atleten te tonen. Uw naam en de naam van uw bedrijf of organisatie worden hierbij graag vermeld.